Spotkanie i analiza wymagań

W jaki sposób można przekazać wymagania co do projektu i dowiedzieć się więcej na temat dostępnych możliwości i technologii.

Czy można się spotkać z naszym przedstawicielem?

Tak, szczególnie na początku współpracy, może być konieczne spotkanie osobiste. Spotkanie z naszymi przedstawicielami możliwe jest w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia), w Łodzi, w Warszawie oraz w Krakowie. Spotkanie jest rozliczane na godziny - podobnie jak prace programistyczne. Koszt dojazdu zależny jest od lokalizacji.

Online - spotkania zdalne

Jak wynika z naszych doświadczeń, wymiana informacji na temat projektu, realizowana poprzez e-mail lub elektroniczne zgłaszanie zmian jest najefektywniejsze.

Mając na uwadze ograniczenie wydatków, polecamy zawsze kontakt telefoniczny oraz pocztę e-mail jako podstawowy sposób prowadzenia ustaleń. O wysokiej skuteczności współpracy online przekonaliśmy się na wiele lat przed nastaniem pandemii 2019/2020. Od kilkunastu lat realizujemy z powodzeniem duże projekty, pracując w 99% zdalnie.

W trakcie realizacji projektu, może wystąpić potrzeba osobistej obecności analityka na miejscu, osobistego zapozniania się warunkami działania organizacji. Po nawiązaniu współpracy, możliwe są spotkania i konsultacje na terenie całej Polski w takiej ilości jaka okaże się niezbędna.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2023

abacus.pl