Koszt wykonania witryny internetowej

Jaki budżet trzeba przeznaczyć aby stworzyć witrynę internetową: bezpieczną, efektywną i zgodną z dobrymi praktykami?

Wycena wykonania serwisu internetowego jest dokonywana indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania i wielkości całego przedsięwzięcia.

Złożone lub nietypowe projekty

Wycena wykonania złożonych projektów przygotowywana jest indywidualnie, w oparciu o przedstawioną specyfikację wymagań. Im dokładniejsza specyfikacja tym dokładniejsza wycena.

Przygotowanie pełnej specyfikacji, przed rozpoczęciem projektu nie jest łatwym zadaniem. Normalną sprawą jest, że w trakcie realizacji pojawiają się nowe pomysły a inne okazuję się nie tak dobre jak się na początku wydawało. Zmieniają się warunki otoczenia a tym samym zmieniają się wymagania.

Z tego powodu, przy bardziej złożonych projektach, rozliczany się z przepracowanych godzin. Zakres prac jest dostosowywany do aktualnej sytuacji.

Podejście zwinne AGILE

Dla wielu projektów informatycznych, realizowanych w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, to jedyna słuszna droga to zastosowanie podejścia Agile.

Zgodnie z filozofią Agile, tam gdzie zaplanowanie wszystkiego z góry nie jest możliwe, projekt realizowany jest etapami, w tak zwanych sprintach.

Dzięki podejściu zwinnemu możemy natychmiastowo reagować na zmiany wymagań i zmiany warunków. Łatwiej jest również dodać nowe funkcjonalności, w tracie trwania projektu.

Wyceny typowych, małych projektów

od 2000 zł netto

  • mała witryna, złożona z 4-5 podstron,
  • oparta na gotowym szablonie
  • jasny opis wymagań
  • dostępny dla użytkownika panel edycyjny do treści
  • materiały tekstowe i zdjęcia przygotowane przez zamawiającego
  • projektowanie zgodne z założeniami mobile-first - pełne dostosowanie do urządzeń mobilnych

Projekty bardziej rozbudowanie, wymagające indywidualnego projektu graficznego, dodatkowego programowania wyceniane są indywidualnie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2023

abacus.pl